Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Володіївецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 03368798) був реорганізований і увійшов до складу Чернівецької громади

Історія села Володіївці

Село Володіївці в сиву давнину було маленьким хутірцем без назви, який складався з кількох  підсліпуватих  хатинок. Жителями цього хутірця були втікачі від поміщицького ярма. Хутірець поступово збільшувався жителями. А коли гетьманом на Україні став Богдан Хмельницький, хутір одержав назву. Гетьман Хмельницький дав наказ своєму полковнику Володіївському збудувати укріплення на зразок фортеці. Укріплення було збудовано. Невдовзі на це укріплення напали татари і під час бою полковник був убитий. Татари дорого за це заплатили - ворога було розбито. Вдячні жителі назвали хутір його ім’ям ─ „Володіївцями”. Полковника поховали під лісом і насипали велику могилу  сліди  якої збереглися до наших днів.

Село Володіївці входить до Чернівецького району  і межує з такими селами як Саїнка на півдні, Березівка  на заході, Пелинівка на сході, а північна сторона села межує із сусіднім Шаргородським районом. Землі Володіївецької сільської ради розташовані в північній частині Чернівецького району і займають територію 4534 га.

До складу Володіївецької сільської ради відносяться три населених пункти: село Володіївці, село Пелинівка  і селище Ясне. Загальна чисельність населення станом на 1 січня 2016 року становить 960 осіб. Село Володіївці є адміністративно-територіальним центром Володіївецької сільської ради з чисельністю населення 692 особи, налічується 347 садиб. Площа населеного пункту – 416,4 га. В селищі Ясне рахується  20 осіб, 10 садиб. Село Пелинівка знаходиться  в південно-східній частині  території Володіївецької сільської ради. Площа населеного пункту складає 110,5 га, де проживають 248 осіб  і налічується 116 садиб.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування